DIY: Hororová panenka

13. dubna 2015 v 19:07 | Michelle |  Manuals
Moc se omlouvám, neukamenujte mě!
Nechci vám tu vykládat, jak těžké to je ve škole (i když...), jak nemám na psaní čas (to taky není až tak úplně lež) a tak. Prostě jsem se docela věnovala poslední dobou škole, kamarádům a kroužkům. Dala jsem si pauzičku...
A když už jsem se ke psaní nějak dostala, zasekla jsem se v půlce článku a nevěděla jsem, co mám psát... :/

Za můj (snad ne dočasný) návrat z části děkujte Scrat ;)

Tákže, výmluv by bylo dost a protože jsem byla v pátek doma, mohla jsem si vyrobit takovou trochu morbidní hororovou panenku. Ano, mám ráda horory, ale tuhle panenku jsem si vyráběla na čarodějnice (30. 4.), kdy si s kamarádama uděláme takovou menší párty (párty za notebookem, za kterým budeme koukat na nějaké horory, tuším že možná na horor "OUIJA" a hrát Five nights at Freddy's a předtím půjdeme na pálení čarodějnice na hřiště, kde se přežereme buřtama :D - možná z toho bude "My diary" článek ;)).

Pokud máte k takovým věcem, jako je krvavá hračka odpor, nenutím vás číst tento článek. Tahle panenka mi ale opravdu bude sloužit jen jako dekorace doplňující náš hororový večer ;)Předem upozorňuji, že nejsem nějaká extra švadlena a nemám zlaté ruce (podle toho ta panenka taky nakonec vypadá :D)

1. Seženeme si nějakou látku (nejlépe bílou, ale to je věc názoru) a nakreslíme si na ni obrys budoucí panenky.2. Obrys obšijeme nejlépe nití nebo bavlnkou stejné barvy, jako je látka.
Ale pozor! Malý kousek necháváme neobšitý, abychom mohly panenku později vycpat ;)3. Po obšití opatrně ostříháme... Ale bacha, ať si nestříhnete moc, jako já... Pak vám budou štvy padat :/4. Následně náš výtvor obrátíme naruby ;)5. Vycpeme kapesníky, vatou... ono jeto vlastně jedno ;) Já to dělala vatou. Až vycpeme, zašijeme i tu díru, kterou jsme strkali výplň dovnitř ;)
Mě se právě uvolnily švy, tak jsem jí dozašívala skoro celou :/ :D6. Můžeme si připravit oči. Ty můhou být vlastně z čehokoliv, co se dá na panenku nějak přidělat :D Já použila látkové knoflíky a nabarvila je temperami.7. Pokud jste oči taky barvili a čekáte na uschnutí, udělejte panence vlasy. Volba materiálu, ze kterého to bude a jeho barva je individuální (ale ať se to nakonec hlavně podobá vlasům :D). Já použila černou bavlnku, kterou jsem omotala černou nití a přilepila jsem to zbytkem lepidla "UHU" :)8. Od teď je to zase tak trochu individuální. Pak jsem si sešila nějaké kusy látky k sobě jako šaty a navlékla je na panenku. Pak jsem přilepila již uschlé oči opět lepidlem "UHU" a šaty trochu rozstříhala a přidala jsem divadelní krev :) (nezapomeňte na zadní část panenky, pokud nebude sloužit jen jako dekorace ;))9. Tento bod dělat nemusíte, ale panenka pak vypadá lépe :)
Vezmeme si bílou a temperu (možná i trochu šedé) a natřeme s ní nějaké části panenky. Navodí to vzhled stáří a přidá jí to na morbidnosti (aspoň na mě to tak působí :)) (A opět nezapomeňte na zadní část, jestli panenku budete využívat i jinak, než jako dekoraci ;))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 8. května 2015 v 20:55 | Reagovat

Wow, to je dost dobré :-) Umíš šít mnohem líp než já, já se s tím furt nějak patlám, třeba nedávno jsme měli ve škole ušít hračku a já to úplně podělala :D Ale ten návod je dost užitečný, výsledek vážně stojí za to ;-) Horory moc nemusím, ale možná to taky někdy zkusím :)
PS: Ráda jsem pomohla ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama