Leden 2015

My diary: Redhead...

28. ledna 2015 v 18:15 | Michelle |  My piffles (a co se jinam nevešlo)
Člověk má od doktora nakázáno být týden doma kvůli chřipce. Poslední dva dny je mu ale u o dost líp a tak ho napadne tak pitomej nápad, že si obarví hlavu barevným tužidlem :D (skoro to samý,jako barva, až na to, že se to cca. po měsíci vymyje.)
Jako malinká jsem byla šíleně zrzavá (jak stará zrezlá trubka :D). Milovala jsem a miluju tu barvu vlasů! Teď jsem světle hnědovlasá.
Mámina kamarádka, která mi tu barvu sháněla (ještě dodatečně k mým narozkám :3) sehnala ale jen měděnou. Řekla jsem si: ,,Ok, nevadí, prostě jen načervenalá zrzavá..."
Ale prd! Jak jsem měla ombre (na koncích jsem to měla chemicky vyžrané na blond), tak tam to teď mám úplně, ale úplně červené! Ostatní je sice mírně narezlé až načervenalé, což je super, ale ta červená mě štve úplně nehorázně :( :D
Fajn, je to hezký, příjemná změna, ale protože naše třída je šíleně... jak to říct... plná "haterů (a možná i závistivců), budu za fiflenu. Proto mě to štve. Chtěla jsem jen ze světle ohnědé na zrzavou a mám na hlavě tohle :D

No nic, pokud máte zájem vidět mou redhead, klikněte na celý článek ;)


Kapitolovka: Gwen: 2. kapitola - Mrtvá dívka

24. ledna 2015 v 22:06 | Michelle |  My short stories
Ahoj,
ano, dlouho nebyl článek a poslední povídka byla na Vánoce... A "Gwen" byla naposled v květnu 2014... Pardon! :D
Polepším se, ale berte prosím ohled na to, že ležím doma s chřipkou :/ A ano, taky jsem byla líná psát... Ale kdo někdy není líný psát, že? :D A navíc je teď to pololetí...

Mám nějaké divné období Sherlocka Holmese (to asi díky povinné četbě - "Pes Baskervillský"). Tak mě zase chytly detektivní seriály a tak... Dokonce se koukám na "Elementary" (v češtině - "Jak prosté"). Není to špatné, ale Sherlock se tam nechová dost Sherlockovsky a není tam John Wantson ale Joan Watsonová :( Joan není sama o sobě špatná, je skvělá, ale mám prostě radši, když je to "jen" John... A ani nežijí v Londýně ale v New Yorku :/ A Sherlock je tam (teda byl) drogově závislej, sakra, proč?
(Děkuju Irith za opravu: Tak už vím, že byl Sherlock závislý i v knihách. Ale tady byl v léčebně, měl kvůli tomu asistentku, každý to pořád řeší a je o tom polovina seriálu... ale i tak je ten seriál fajn :) )

No nic, nechme mé kecy být a vrhněme se na povídku :D


Moje kresba: Tyrion Lannister

8. ledna 2015 v 22:07 | Michelle |  My art
Vím, že tenhle seriál není zrovna slušný, ale když přepínáte ty ble scény, je to úžasný příběh. Tyrion Lannister je jeden z mála, který je a snaží se být hodný :) Proto je to má oblíbená postava :)

Kresba mi vyjímečně trvala méně jak hodinu, můj rekord :DA pardon za nižší kvalitu než obvykle, ale dlouho nebyl článek a tohle je má nejnovější kresba. Fotila jsem to mobilem, foťák nebyl k dispozici :/