Charakteristiky znamení Zvěrokruhu

26. října 2014 v 12:52 | Michelle |  My piffles (a co se jinam nevešlo)
Ahojte, lidi :)
Dneska jsme si s mamkou nějak povídali a narazili jsme na znamení Zvěrokruhu (opravdu nevím, jak jsme se k tomuto tématu dostaly :D ).
Mamka je zajedno se mnou, že každý aspoň z poloviny odpovídá charakteristice svého znamení. Ozkoušely jsme si to na vlastní kůži a já sedím až na jednu jedinnou věc úplně přesně, mamka taky :) I když můj nevlastní brácha je totální opak svého znamení... ale třeba do toho doroste :)

Abyste se mohli taky podívat a zkontrolovat, zda jste podle Zvěrokruhu takoví, jací jste, máte tu charakteristiky snad všech znamení ;)

(Click na "Celý článek")
(Všechny informace a obrázky jsou z astrocafe.centrum.cz )KOZOROH (22.12. - 20.1.)

Kozorozi jsou zvláštní znamení. Jsou tvrdohlaví, ničemu nevěří, raději vše prožijí sami a tím se přesvědčí, jak to vlastně funguje. Jsou citliví a podléhají výkyvům nálad. Když to na ně přijde, dokážou mlčet i několik dní. Než započnou nějakou činnost, seženou si nejlépe hned několik nezávislých posudků, které jim potvrdí, že tu věc provést lze. Jsou klidní a rozvážní, hodně času věnují myšlení.


Muž:
Je konzervativní, má své pevné morální a etické zásady a snaží se jimi celý život řídit. City dokáže umně skrývat. Je to detailista, takže ho zajímá každá maličkost. Nic se nesmí nikdy přehlédnout.

Žena:
Drží se svých zvyklostí. Chová se ke všem korektně, někdy však až odtažitě. Je i tvořivá a dokáže s vámi vést duchaplný rozhovor. Musí se naučit odpočívat. Domov je pro ni tím nejdůležitějším místem.

Dítě:
Jsou velmi spolehlivými kamarády. Není pro ně ale problém hrát si samy - představivosti na to mají dost. Už odmalička se učí hrou řídit a vést ostatní a ovládat své emoce. Nepatří mezi zlobivé děti.

Kozoroh


RAK (22.6. - 22. 7.)

Něžnost, přítulnost i hravost patří ke znamení Raka. Jsou jemní a bojácní a jejich cílem je spokojená rodina. Jsou citliví, někdy až sentimentální. Nepustí se s vámi do křížku, raději to vzdají a stáhnou se do své ulity, ze které jsou ochotni vylézt, až se ze zklamání vzpamatují. Nemají rádi lež a přetvářku, prokouknou každé podvodné jednání. I když jsou skromní, na své úspěchy jsou náležitě pyšní.

Muž:
Mají vybrané džentlmenské chování a dokážou vytvořit tu správnou atmosféru, která pak omámí leckterou z nás. Neradi opouštějí místa, věci, vztahy. Občas o dva kroky ustoupí, než udělají jeden vpřed.

Žena:
Žena v Raku je zasněná a křehká, emocionálně naladěná. Miluje svou rodinu, partnera i děti a veškeré své jednání a chování podřizuje jejich zájmům. Je chápavá a vnímavá, ráda cestuje a miluje moře.

Dítě:
Malí Ráčci mají bohatý emocionální život. Jsou upovídaní, co neví, nepoví. Na všem si trénují svůj postřeh. Dokážou ale i usedavě plakat, ať všichni vědí, že je něco ranilo. O všechno se zajímají.

Rak


VODNÁŘ (21.1. - 20.2.)

Vodnáři jsou velmi oduševnělým znamením. Základ jejich života tvoří ušlechtilé pohnutky, experimentování a zkoušení nových, neotřelých cest pro rozvoj a dobro lidstva. Intuice je správně nasměruje. Zkostnatělé jednání, respektování nepružných pravidel je nudí a nepatří k těm, kdo dodržují tradice a zvyky. Proto k nim patří spousta vědátorů, objevitelů a myslitelů. Originální je pro ně vzrušující.

Muž:
Dokáže projevit ve všem bezmezné nadšení, zvláště když ho to nutí přemýšlet. Nezapře v sobě citlivou i filosofickou stránku osobnosti. Jeho mysl je neustále zaměstnaná myšlenkami na světlejší zítřky.

Žena:
Stejně jako muž je vyznavačkou svobodného jednání a volnosti. Ničím ji k sobě nepřipoutáte. Za odměnu použije bystrý rozum a dokáže konverzovat s neobyčejnou lehkostí. Chápe svého muže a čeká totéž.

Dítě:
Rodiče malého Vodnáře považují za naprosto výjimečné dítě. Částečně mají pravdu. V chování jsou nevyzpytatelné, a přestože jsou opatrné, musíte je hlídat, aby zrovna nevynalezly třeba novou výbušninu.

Vodnář


STŘELEC (23.11. - 22.12.)


Střelec má dobré srdce, touží poznat svět, je neuvěřitelně činorodý, stále se něčím zabývá. Miluje lidi, zvířata i přírodu. Je přímý, neposedný, aktivní a nabitý vnitřní energií, která mu pomáhá získat si spoustu přátel a známých. Bývá středem zájmu na večírcích, protože má stále co říci. Optimismus mu pomáhá zvládat idealistické představy. Nejen že vše pozoruje, ale pak to i vtipně okomentuje.

Muž:
Patří k nejupovídanějším a nejveselejším. Svým humorem a ostrovtipem si získává nejen přátele, ale i nepřátele. Občas i trošku ve svých invektivách přestřelí. Není lhostejný k žádné nespravedlnosti.

Žena:
Prostořeká žena s nádherným tělem a sexy úsměvem je zcela jistě narozená ve Střelci. Někdy střídá nálady, stejně jako Blíženec či Rak. Má dobrou vyřídilku a vtípky dělá častěji než kdejaký Štír.

Dítě:
Střelci jsou veselé děti s rozzářeným úsměvem a jasnou tváří. Ze všeho si tropí legraci. Pozorují svět okolo a zahrnují své postřehy do svých dětských her. Mají spoustu kamarádů, jsou velmi oblíbené.

Střelec


BERAN (21.3. - 20.4.)

Zrozenci ve znamení Berana jsou silné osobnosti s jasnými cíli. Jejich nespoutaná energie jim v kombinaci s průbojností a otevřeností pomáhá dosahovat vždy vyšších cílů. Jsou to odvážní lidé, stoupenci nových, neotřelých myšlenek, které dokážou také prosadit. Smyslnost a nevázanost ve spojení s jejich bouřlivou povahou je činí zajímavými. Jsou plni ideálů a velkorysí. Milují společnost a večírky.

Muž:
Muže zrozeného v Beranu můžeme obdivovat. Je odvážný a temperamentní, ale současně je i galantní a má rád humor. Občas chce rozhodnout za ostatní, ale dokáže i mile překvapit. Je pracovitý a přímý.

Žena:
Podobně jako muž kypí nevyčerpatelnou energií. Slovo emancipace jí není cizí. Je živá, někdy až vznětlivá. Umí být samostatná, žádná překážka na cestě k vítěznému cíli ji nezastaví. Žije na plné obrátky.

Dítě:
To veselé, smějící se dítě, které na vás juká zpoza stromu a chce, abyste mu věnovali svou plnou pozornost - to je malý beránek. Rozhodně nečekejte klidné a milé stvořeníčko, spíše pořádného ďáblíka.

Beran


PANNA (23.8. - 22.9.)

Dobromyslnou tvář mají zrozenci v Panně. Tak pečlivě a dokonale se chová málokteré znamení. Ve všem mají rádi pořádek a systém. Starosti jim dělají sebemenší opomenutí či detaily. Jsou něžní a plaše před vámi klopí zraky. Celý život se marně snaží dostihnout svůj ideál života. Ten jim neustále uniká. Jsou velmi prozíraví, neplýtvají penězi, protože myslí na budoucnost svou i své rodiny. Jsou nenápadní.

Muž:
Tento sympatický mládenec nebo i starší muž má vždy šmrnc. Na první pohled na něm není nic zajímavého, ale jeho nitro ukrývá poklady. Je kritický, myslí logicky a posuzuje své šance velmi reálně.

Žena:
Tato žena je milá a příjemná, i když na sebe nepoutá příliš pozornost. Práce jí jde v domácnosti od ruky, umí si ji dokonale naplánovat. Módní výstřelky ji neosloví, má ale svůj nezaměnitelný styl.

Dítě:
Děti narozené v tomto znamení jsou klidné, ale přesto činorodé a aktivní. Jsou choulostivé na pravdomluvnost a nemají problémy s chováním. Moc toho venku nenamluví, doma jsou však učinění rozumbradové.

Panna


LEV (23.7. - 22.8.)
Lev bývá považován za krále zvířat, jehož majestátnost nenechává nikoho na pochybách, že je nadmíru důležitý. Je hrdý na svůj původ a sebevědomí mu rozhodně nechybí. Rozvážně myslí, rozvážně jedná. Když s ním budete jednat jako v rukavičkách, vykoná rád a s úsměvem požadovanou službu. Dokáže odpustit váš prohřešek a povznést se nad chyby ostatních. Je bojovník. Doopravdy se zlobí jen málokdy.

Muž:
Má statečné srdce. Miluje kvalitu ve všech podobách, v jeho přepychovém obydlí naleznete pouze vybrané pochoutky. Rád se vystavuje ostatním na odiv. Je vášnivý hráč, sází na dostizích i v kasinech.

Žena:
Velkorysá, šarmantní, noblesní, elegantně oblečená a upravená dáma se s jistotou pohybuje v lepší společnosti. Je vstřícná, ráda vás obdaruje a ráda dárky přijímá. Je velice nápaditá a budí respekt.

Dítě:Za každou legráckou a lumpačinkou můžete hledat malé Lvíčky. Když je právem hubujete, tváří se trpitelsky, ale sotva odejdete, už zase skotačí. Jsou temperamentní a hraví. Pozor na nezdravé sebevědomí!

Lev


ŠTÍR (24.10. - 22.11.)

Člověk ovlivněný slunečním znamením Štíra je aktivní a činorodý. Udržuje si široké spektrum zájmů. Protože je energický, do všeho se hrne rovnýma nohama. Chce být vždy mezi nejlepšími a často se mu to také daří. S nevšední zvídavostí vyzkouší všechny možné dobrodružné činnosti, jako třeba adrenalinové sporty. Chce v životě mnohé dokázat. Své soukromí si však pečlivě střeží. Na vše má svůj názor.

Muž:
Umí být velkorysý i šetrný. Má postřeh a pamatuje si každou poznámku. Používá svůj důvtip, aby dosáhl svého cíle. Má rád doma pořádek a nesnáší plané řeči. Je stálý, individualista a miluje vzrušení.

Žena:
Je v ní ukryta tajená krása a dokonalost. Je osobitá a sebevědomá. Má ve všem jasno a neuznává prohry. Dokonalá femme fatale. Dokáže spořit i neskutečně utrácet - to podle toho, jak se právě cítí.

Dítě:
Bitky a třenice mají společné s Beranem. Také chtějí být vůdci a tuto touhu máloco omezí. Mají neobyčejně silnou vůli. Ze šrámů, které utržily v boji, si nic nedělají. Váží si své rodiny a domova.

Štír


BÝK (21.4. - 21.5.)

Období od 21. 4. do 20. 5. patří mohutnému, zdánlivě až těžkopádnému Býkovi. Tito lidé stojí oběma nohama na zemi, jsou to z drtivé části realisté stálé povahy a pevných, stabilních zásad. Jejich velkomyslný a čestný charakter je podpořen ještě srdečností a sebeovládáním. Jejich trpělivost je obdivuhodná, ale ne nekonečná. Dovedou umně hospodařit s financemi, nikdy nežijí v chudobě. Mají skvělou paměť.

Muž:
Muž v Býku si dobře promýšlí, než započne nějakou akci. S klidem sobě vlastním se nikdy nevrhne do čehokoli jen tak po hlavě. Týká se to i praktických činností a vztahů mezi lidmi. Plánuje budoucnost.

Žena:
Žena narozená v Býku je nadmíru soběstačná, zastane i nějakou tu chlapskou práci. Je ale i velmi ženská - styl oblékání i vybraný parfém dokonale ladí s její osobností. Myslí přímočaře, je pragmatik.

Dítě:
Malí Býčci jsou milé a zdravé bytosti. Nikomu se nevnucují, neboť jsou hrdé. Dokážou se ale i podělit o své hračky či pamlsky. Nenechávají se vyvést z míry, ale v případě nutnosti se umí dobře bránit.

Býk


BLÍŽENCI (22.5. - 21.6.)

Seznámili jste se s někým, kdo se narodil mezi 21. květnem a 21. červnem? Pak jste určitě překvapeni, co že je to za člověka. Je to znamení dvojčat, což se projevuje ve všech jejich činnostech a konání. Dokážou měnit názory, zaměstnání, milence či místo pobytu rychleji než aprílové počasí. Jsou obratní, energičtí, chytří a umí se perfektně vyjadřovat, při čemž vždy přidají špetku lehkého humoru.

Muž:
Má družnou a společenskou letoru. Rád se baví, je středem zábavy v každé společnosti. Nestálost zájmů a názorů ho nutí neustále si rozšiřovat obzory - je sečtělý a bleskově vyhodnocuje danou situaci.

Žena:
Neodolatelná a přitažlivá je nejen svým fyzickým zevnějškem, ale i myšlením na úrovni a neuvěřitelným rozhledem. Je umělecky založená a miluje rozhovory. Někdy je upovídaná, jindy zamlklá a záhadná.

Dítě:
Malý neposeda, který všechno kolem sebe zkoumá, vše chce poznat, ale u ničeho nevydrží déle než pár sekund. S věkem se postupně zvyšuje míra trpělivosti. Chce vyzkoušet všechny zajímavé činnosti.

Blíženci


RYBY (21.2. - 20.3.)

Ryby žijí hlavně ve svém vnitřním světě. Na duchovní úrovni bývají trochu přecitlivělé, to se pak uchylují do soukromí. Přesto rády pomáhají ostatním, udělali by pro ně možné i nemožné. Jsou to naivní a sentimentální snílci, kteří mají milou a skromnou povahu. Daří se jim proplouvat životem poměrně dobře, bez komplikací. Pouze někteří dravci se vrhají proti proudu, po určité době se ale zklidní.

Muž:
Muž v Rybě je pečlivý, má rád pořádek. Musí si dávat pozor na choroby, někdy se jim poddává zbytečně. Občas se u něho může projevit překotná změna nálad, která je daná bouřemi v jeho vnitřním světě.

Žena:
Je plachá a mírná, v mnohem větší míře než muž sní s otevřenýma očima o lepším světě a o spokojeném životě. Když ji něco štve, dokáže to přesně a jasně vyjádřit. Je příjemná, půvabná a vyrovnaná.

Dítě:
Roztomilé, andělsky líbezné děťátko je ve skutečnosti neposeda a čertisko. Dokáže být tvrdohlavé, umí vřískat na celé kolo, ale hned se zase, pokud je mu vyhověno, zářivě usmívá. Musíte ho milovat.

Ryby 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Clarissa Clarissa | Web | 26. října 2014 v 20:22 | Reagovat

Já na tyhle věci nikdy moc nebyla, ale nikdy jsem nepopírala, že na mě moje charakteristika celkem sedí. Jsem býk.

2 Irith Irith | Web | 27. října 2014 v 9:11 | Reagovat

Střelec. A sedí to celkem dokonale :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama