10 days character challenge - 4) Nejvíce nenáviděná postava

12. června 2014 v 16:06 | Michelle |  My piffles (a co se jinam nevešlo)
Čus,
dneska tu máme další článek k projektu deseti dní ;)

Zezačátku chci poděkovat adminkám mého spřátelného blogu (Mittalmar) za titul na jejich blogu: "Michelle - věrná komentátorka našich povídek, která vypadá stejně "hobitsky" postižená, jako my" - já vím, některé lidi by to možná urazilo, ale mě to těší :3


A opět zpátky k tématu článku: Zas jsem nedopsala dvojku... ne, já se prostě nemůžu rozhodnou mezi Doctorem z Doctora Who, Aragornem z Lotra a Peregrinem Bralem z Lotra (Pip bude asi ve třech dalších bodech... musím se krotit :D)... ono je to těžší, než to vypadá :/

A u tohohle bodu jsem nepřemýšlela ani chvilku, hned mi vyvstal v mysli jasný vítěz ;)
(P.S.: Prosím, nesuďte mě podle smajlíků u téhle části článku, až budu o vybrané postavě psát, možná se trochu.... zarazíte, jak umím kritizovat...)Jak jsem si mohla vybrat něco ještě více mnou nenáviděného, než Dolores Jane Umbrigovou z Harryho Pottera (bože, jak já jí nesnáším!).

Umbrigová je pro mě jen růžově nabalená "ženská", co nenávidí studenty a záleží jí jen na jejím postavení v ministerstvu. Chová se ke studentům nejdříve jako k pětiletým dětem a pak se začne chovat jako tyranizující *******. Učitele vyhazuje i za sebemenší chybu a schvaluje jen dokonalost (možná ani to jí nestačí)...

Měli byste se mrknou na Harryho Pottera a Fénixův řád, abyste mě pochopily (a pak možná Relikvii smrti - I. díl)....

Pro mě je ta postava prostě horší než Sauron, Voldemort, Dalekové a kdokoliv jiný (i když... Daleci jsou cool :D ).

(O to víc mě nakrklo, že stejná herečka hrála dobrou vílu ve Zlobě - královně černé magie. Už jen k té herečce mám prostě zabudovaný odpor, i když roli Ubrigové zahrála dokonale - dokonale ji nesnáším ;) )


Dolores Jane Umrigová:

Ucujující se Umbrigová...(Jak já bych jí zabila, že kvůli ní odletěli Fred s Georgem a že jí ten jejich drak nesežral...):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 12. června 2014 v 16:53 | Reagovat

Mně Umbridgeová taky vadí, ale nejvíce nenáviděnou postavu jsem prostě musela zvolit elfa :-).
Mimochodem, hrála také v O mé rodině a jiné zvířeně, a moje jediné štěstí bylo, že jsem ten film viděla dřív, než Fénixův řád. Jinak bych ho asi nerozdýchala.
Ještě, Umbridgeová mi strašně připomíná jednu učitelku od nás ze školy. Vypadá naprosto stejně, nosí na hodinu čaj v malovaném hrnečku a má růžové sako. Brrrr.

K tomu titulu, nás vůbec nenapadlo, že by to někoho mohlo urazit, my to bereme jako největší poctu :-)
A ještě ti trochu zvednu sebevědomí. Já jsem měla Pipina ve všem, kromě záporáka a nejvíc nenáviděné postavy (jo a ještě nejoblíbenější ženské postavy) a Polly zase měla ve všem Smíška. Takže v pohodě. Pokud jsme se mezi několika kandidáty rozhodovaly, dost nám nakonec pomohlo, vybrat si někoho úplně jiného, z jiné knížky, z jiného filmu. Takže radím, aby sis za dvojku zvolila někoho, o kom jsi zatím v téhle souvislosti vůbec nepřemýšlela.

2 Michelle Michelle | E-mail | Web | 12. června 2014 v 17:20 | Reagovat

[1]: To hobitské postižení já taky jako největší poctu beru :-P

3 Polly Polly | Web | 12. června 2014 v 17:35 | Reagovat

Taky nesnáším Umbridgeovou. Už jenom, když vidím růžovou barvu, tak je mi zle (i když nevím, jestli byla dřív růžová nebo ta baba).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama