Rozhovor: Blogerka Scrat

14. května 2014 v 20:53 | Michelle |  Corversations
Ahojky,
zase sem dám jeden rozhovor. Konkrétně s úžasnou blogerkou Scrat, která je (podle jejích slov) SuperPotterLOTRMerlinWhoLockian :D Její blog "nese" adresu scratilove.blog.cz.
Odpovídala úžasně, smysluplně a často i vtipně, takže rozhodně doporučuju přečíst si jak tenhle rozhovor, tak i její blog :)1. Co tě přimělo založit blog?
Jednou jsem na internetu narazila na blog.cz a říkala jsem si, že by to bylo dobrý mít něco jako svou vlastní "stránku", takže jsem si ho založila, ale původně jsem s ním neměla žádné velké plány, prostě jsem tam chtěla psát svoje kecy :)

2. Jak jsi přišla k přezdívce "Scrat"?
To je jednoduché. Při založení blogu jsem ještě nebyla "SuperPotterLOTRMerlinWhoLockian" a jediný "fandom", který jsem znala, byl film Doba Ledová, takže jsem se pojmenovala podle veverky Scrat, která tam vystupuje :)

3. Jak ses dostala k Doctorovi Who, Sherlockovi a dalším tvým obíbeným filmům a seriálům, o kterých píšeš na blogu?
Jednou jsem viděla v televizi Harryho Pottera a úplně mě to uchvátilo a hledala jsem další filmy/seriály, na které bych se mohla dívat a narazila v televizi na Doctora a pak jsem viděla na internetu spojení "Wholock", takže jsem začala sledovat i Sherlocka :)

4. Jak vypadá tvůj běžný den?
No, chodím ještě na základku, takže jsem celé dopoledne ve škole a odpoledne se střídavě dívám na seriály, střídavě čtu, střídavě chodím vyhlížet TARDIS a pak se učím :)

5. Proč zrovna "Scratilove" (Nejspíš tuším, ale nechám tě to vysvětlit ;) ) ?
Já jsem vlastně napsala první co mě napadlo: Scrat (ta veverka), I a Love takže jsem to nějak zkomolila dohromady a vzniklo z toho úplně originální slovo, ale předtím jsem nad tím popravdě nijak nepřemýšlela, což bylo možná dobře :)

6. Co děláš ve volném čase (když zrovna nepíšeš blog)?
Buď si čtu nebo koukám na seriály a taky chodím do výtvarného kroužku a devět let chodím do baletu, ale to jen abych měla nějaký ten pohyb, a jsem věřící, takže chodím i do Náboženství :) (měla bych se taky učit, ale nikdy jsem si na to ještě nenašla čas ;) )

7. Kde bereš inspiraci na povídky?
No, to jistě zná každý, kdo píše povídky. Je to taková věc, (někteří tomu říkají 'literární múza') a ta člověku sídlí v hlavě, a když se na obzoru objeví cokoli, (představa, předmět, člověk...) dokáže to nějak zkomolit do nápadu, který se mi najednou objeví hlavě. Bohužel (či bohudík ?), má 'múza' je natolik čilá, že už mám tolik nápadů, že si je nestíhám pamatovat ani zapisovat, takže asi takhle beru nápady na příběhy - z archivu svého paláce mysli :D

8. Dáváš si ohledně blogu nějaké cíle?
No, chci napsat co nejvíc povídek a pak bych mohla v budoucnosti napsat i nějakou knihu, má zatímní návštěvnost mi stačí, ale stejně děkuji všem, co si najdou čas na můj blog jít ;)

9. Píšeš svůj blog sama, nebo ti s tím někdo pomáhá?
Píšu si sama, ale má sestra (lilylunapotter.blog.cz) mi dělá betareaderku na povídky, bez její korektury by v nich bylo jistě mnoho hrubek :) A mám ještě jeden blog (whoviansworld.blog.cz) a tam se věnuji Doctorovi Who a jeho fanouškům a ten mám společně s Plačícím andělem (placici-andel.blog.cz).

10. Co bys vzkázala svým fanouškům?
(nevím jestli se tomu dá říkat 'fanoušci' :D) Děkuji vám všem, bez vašich komentářů by můj blog nejspíš nebyl, děkuji vám moc!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 19. září 2014 v 22:20 | Reagovat

Ještě jednou děkuji za krásný rozhovor :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama