Rozhovor: blogerka Deni

20. dubna 2014 v 17:47 | Michelle |  Corversations
Ahojky!
Abych temhle blog ještě trochu oživila, odstartovala jsem rozhovory s různými blogery a blogerkami. Jako první jsem oslovila blogerku Deni z blogu charmed-all.blog.cz. Bloguje ale i na krasna.cz ;)

Určitě doporučuji její blog navštívit! :)


1. Co tě přimělo blog založit?

Zpočátku byl záměr úplně jiný, bylo mi třináct a chtěla jsem mít blog o celebritách, proto jsem si ho taky založila.

2. Kde bereš na psaní blogu čas?

Myslím, že pokud člověka něco baví, tak si na to čas najde. Nestává se mi, že bych toho měla tolik, že bych si nenašla aspoň půl hodinky.

3. Proč zrovna "blog.cz" (Proč ne např. estranky, webnode, webgarden...)?

Estranky jsem vyzkoušela, ale nebylo to nic pro mě, zkrátka mi to nevyhovovalo. Blog.cz byla taková první volba, navíc se mi líbilo, že pak mají blogerky šanci psát například na krasna.cz, i když jsem po tom tenkrát ještě vůbec netoužila.

4. S blogem jsi se dostala celkem dost daleko. Kam až se chceš s blogem dostat?

Nedávám si ohledně blogu žádné cíle. Nevím, jsem ráda za to, kde jsem. Nemyslím si, že bych patřila mezi nějaké extra známé blogerky a ani mi to nijak nevadí. Snažím se na sobě pracovat, abych byla lepší a lepší, ale to je asi tak všechno.

5. Co děláš ve volném čase (když se zrovna nevěnuješ blogu)?

Sportuju, jsem s kamarády nebo čtu.

6. Co tě přimělo k tomu, aby jsi si na blog dávala reklamy na jiné blogy?

Tak já bych tomu neříkala reklamy, rozhovory s ostatními blogerkami, ale i blogery, mi přišly jako dobrý nápad, proč ne, někomu to udělá radost, někdo tak může objevit nějaký zajímavý blog a pro ty, kteří začínají, to může být něco jako start.

7. Tvůj blog se věnuje hlavně kráse a kosmetice (když nepočítám články na přání na jiná témata). Jak jsi k tomuto tématu přišla?

Je to proto, že nejraději píšu o tom, co mě zajímá a aspoň trochu tomu rozumím. Navíc je právě téma krása a kosmetika zajímavé pro většinu holek.

8. Proč zrovna "charmed-all"?

Souvisí to s mými začátky "charmed" je název seriálu, který jsem tenkrát měla ráda a "all" jsem k tomu prostě nějak přidala. Dneska se to dá vyložit více způsoby.

9. Jak vidíš svůj blog za pár měsíců, ne-li za rok?

To nevím, ráda bych, kdyby přibyli nějací noví čtenáři a můj blog se nějakým způsobem zase posunul dál, víc nepotřebuju.

10. Co bys vzkázala svým fanouškům?

Nejsem si jistá, jestli mám nějaké fanoušky, ale pokud ano, tak moc děkuju za podporu, neskutečně si jí vážím a doufám, že je můj blog bude i nadále bavit a budou ho navštěvovat pravidelně a rádi!
Děkuju za rozhovor!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 20. dubna 2014 v 17:52 | Reagovat

zaujímavy rozhovor a samotny napad na rozhovory tiež :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama